Na kontaktoni

Na kontaktoni per pyetje, denoncime, opinione, kritike dhe/ose edhe thjesht na kujtoni me pershendetje apo te na dergoni foto te vecanta te bera nga Ju.

Ne Ju kemi ne fokusin tone. Permiresohemi cdo dite me ju dhe per ju. 

Dërgoni Mesazh

+355694054321
Tiranë, Albania

Kjo faqe përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të shfletimit. Duke vazhduar përdorimin e kësaj faqeje, ju pranoni përdorimin e cookies. Ju lutemi rishikoni Politikën tonë të Privatësisë për më shumë informacion se si i trajtojmë të dhënat tuaja.