Anita uron Ramushin për ditëlindje: Faleminderit për burrin që je, vazhdoj të mendoj që jam dhurata më e bukur

Politikani kosovar, Ramush Haradinaj, feston këtë të mërkurë ditëlindjen.Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) ka lindur më 3 korrik të vitit 1968 në Deçan dhe sot ka mbushur 56 vite jetë. 
Anita uron Ramushin për ditëlindje: Faleminderit për burrin që je, vazhdoj të mendoj që jam dhurata më e bukur

Politikani kosovar, Ramush Haradinaj, feston këtë të mërkurë ditëlindjen.Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) ka lindur më 3 korrik të vitit 1968 në Deçan dhe sot ka mbushur 56 vite jetë. 
Atij me këtë rast i është bërë një dedikim special nga partnerja e tij, spikerja e lajmeve, Anita Muçaj- Haradinaj.

Çifti festojnë së bashku edhe përvjetorin e 21-të të martesës.